За Нас

ДД Натурал Трејд е фирма увозник на производите кои ги нудиме. Производите се 100% природни, без конзерванси и без хемикалии. Кремите во својот состав имаат исклучиво природни состојки како што се чист девствен пчелин восок, маслиново масло и природни масла. Маслото против целулит е составено исклучиво од природни масла. Со ваквиот состав, тие се мелем за кожата и на природен начин дејствуваат и ги одстрануваат разните оштетувања или стареењето на кожата. 

DD Natural Trejd © 2019. UKION SHOPS