SOFI - Природна козметика

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Пенлива купка Лаванда
ЛАВАНДА Пенлива купка со етерично масло на лаванда Бескрајно освежителна купка бла..
120 MKD
без ДДВ: 120 MKD
Пенлива купка Јагода
Jagoda Пенлива купка со масло од авокадо Ако имате када и романтична душа, оваа купка во нежно..
120 MKD
без ДДВ: 120 MKD
Природен дезодоранс од САНДАЛОВИНА
САНДАЛОВИНА Природен дезодоранс со традиционален мирис на Сандаловина Ретро и безвременски сан..
360 MKD
без ДДВ: 360 MKD
Природен дезодоранс од ПАЧУЛИ
ПАЧУЛИ И БЕРГАМОТ Природни дезодоранси со освежителен мирис на бергамот Дезодоранс со продорен..
360 MKD
без ДДВ: 360 MKD
Природен дезодоранс од Жалфија и Лимунова трева
ЛИМУНОВА ТРЕВА И ЖАЛФИЈА Природни дезодоранси со освежителни ноти и долготраен траење на освежите..
360 MKD
без ДДВ: 360 MKD
Природен балзам за усни - ВАНИЛА И МЕД
ВАНИЛА И МЕД Хранлив балзам за усни со мед Мешавината на мед и пчелин восок, со додаток на бад..
125 MKD
без ДДВ: 125 MKD
Природен балзам за усни - МЕНТА
МЕНТА Освежителен балзам за усни со мента Благодарение на етеричното масло од мента о..
125 MKD
без ДДВ: 125 MKD
Природен балзам за усни - ЧОКОЛАДО
ЧОКОЛАДО Балзам за усни со какао путер и масло од пченични ркулци Овој балзам ги негува усните..
125 MKD
без ДДВ: 125 MKD
Козјо млеко
Козјо млеко Сапун за сува кожа Богата млечна пена од козјо млеко со додаток на какао путер..
190 MKD
без ДДВ: 190 MKD
Активен јаглен и Глина
Активен јаглен и Глина Сапун за длабинско чистење на кожата Го препорачуваме за нега на масна,..
190 MKD
без ДДВ: 190 MKD
Алое Вера
АЛОЕ ВЕРА Сапун за регенерација на кожата Алое вера, какао путер и етерично масло од сибирска ..
190 MKD
без ДДВ: 190 MKD
Невен и Бадем
Невен и Бадем Сапун за чувствителна кожа. Слободните масла на невен и бадем кои не се сапунифи..
190 MKD
без ДДВ: 190 MKD
Цимет
Цимет Пилинг сапун со мак и ким Наменет за сите типови кожа. Длабински ја хидрира кожата и ја ..
190 MKD
без ДДВ: 190 MKD
Витамин +
ВИТАМИН+ Сапун за сите типови кожа со витамин Е и Д-пантенол Сапунот со додаток на витамин Е и..
190 MKD
без ДДВ: 190 MKD
Чоколада и Портокал
Чоколадо и Портокал Сапун со 7% какао путер. Какао путер е богат путер кој ја храни кожата, ја..
190 MKD
без ДДВ: 190 MKD
DD Natural Trejd © 2019. UKION SHOPS