Активен јаглен и Глина

Активен јаглен и Глина

190 MKD
без ДДВ: 190 MKD
Шифра на производ: 18
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Активен јаглен и Глина

Сапун за длабинско чистење на кожата

Го препорачуваме за нега на масна, проблематична тинеџерска кожа и за дами кои користат редовно пудра и во поголеми количини.

Активни состојки: активен јаглен, глина, какао путер, масло од семки од грозје, етерично масло од мента.

Без минерални масла, синтетички мириси и конзерванси.

Тежина: 130g

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

DD Natural Trejd © 2019. UKION SHOPS