Пенлива купка Јагода

Пенлива купка Јагода

120 MKD
без ДДВ: 120 MKD
Шифра на производ: 200
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Jagoda

Пенлива купка со масло од авокадо

Ако имате када и романтична душа, оваа купка во нежно розе боја е вистински избор за вас. Каде што има романтична душа, таму има и чувствителна кожа, а за неа се грижат маслиново, бадемово масло и масло од авокадо.

Активни состојки: маслиново масло, бадемово масло, масло од авокадо, масло од морков.

Без минерални масла и конзерванси.

Начин на употреба: пенливата купка ставете ја во када со топла вода и зачекајте да се истопи.

Тежина: 130g

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

DD Natural Trejd © 2019. UKION SHOPS