Природен дезодоранс од САНДАЛОВИНА

Природен дезодоранс од САНДАЛОВИНА

360 MKD
без ДДВ: 360 MKD
Шифра на производ: 102
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

САНДАЛОВИНА

Природен дезодоранс со традиционален мирис на Сандаловина

Ретро и безвременски сандаловина е јака и единствена комбинација етерични масла од сандаловина, пачули, лаванда и ilang-ilanga инспирирана од слободниот дух на хипи покрет.

За модерните свртени кон природата ова е идеален мирис и заштита од непријатни мириси.

Активни состојки: етерски масла сандаловина, пачули и лаванда, алантоин, D-пантенол, глицерин.

Без алуминиум, синтетички мириси и конзерванси.

110мл

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

DD Natural Trejd © 2019. UKION SHOPS