Природен дезодоранс од ПАЧУЛИ

Природен дезодоранс од ПАЧУЛИ

360 MKD
без ДДВ: 360 MKD
Шифра на производ: 101
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

ПАЧУЛИ И БЕРГАМОТ

Природни дезодоранси со освежителен мирис на бергамот

Дезодоранс со продорен мирис кој ќе ве обземе со нота на пачули, која во текот на денот се развива во освежителен мирис на бергамот.

Активни состојки: етерски масла од пачули, бергамот, алантоин, D-пантенол, глицерин.

Без алуминиум, синтетички мириси и конзерванси.

110ml

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

DD Natural Trejd © 2019. UKION SHOPS