Природен дезодоранс од Жалфија и Лимунова трева

Природен дезодоранс од Жалфија и Лимунова трева

360 MKD
без ДДВ: 360 MKD
Шифра на производ: 100
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

ЛИМУНОВА ТРЕВА И ЖАЛФИЈА

Природни дезодоранси со освежителни ноти и долготраен траење на освежителен мирис

Дезодоранси со освежувачки горки мирис со етерично масла од Лимунова трева и Жалфија.   Дезодорансот со освежителен горки мирис со етерски масла од лимунова трева, жалфија и лаванда ќе ве освојат при првото прскање. Богат со масла со антибактериско дејство овој дезодоранс остава долготрајна свежина.

Активни состојки: етерични масла од лимунова трева, жалфија, лаванда, алантоин, D-пантенол, глицерин.

Без алуминиум, синтетички мириси и конзерванси.

110ml

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

DD Natural Trejd © 2019. UKION SHOPS