Природен балзам за усни - ВАНИЛА И МЕД

Природен балзам за усни - ВАНИЛА И МЕД

125 MKD
без ДДВ: 125 MKD
Шифра на производ: 24
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

ВАНИЛА И МЕД

Хранлив балзам за усни со мед

Мешавината на мед и пчелин восок, со додаток на бадемово масло и какао путер е идеална комбинација за нега и регенерација на усни.

Активни состојки: рицинусово масло, бадемово масло, какао путер, мед, витамин Е.

Без минерални масла и конзерванси.

Тежина: 6g

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

DD Natural Trejd © 2019. UKION SHOPS