Природен балзам за усни - ЧОКОЛАДО

Природен балзам за усни - ЧОКОЛАДО

125 MKD
без ДДВ: 125 MKD
Шифра на производ: 22
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

ЧОКОЛАДО

Балзам за усни со какао путер и масло од пченични ркулци

Овој балзам ги негува усните, ги прави меки поради ладно цеденото какао масло и маслото од пченични ркулци кој е најјак антиоксидант меѓу маслата.

Активни состојки: рицинусово масло, бадемово масло, какао путер, масло од пченични ркулци, витамин Е.

Без минерални масла и конзерванси.

Тежина: 6g

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

DD Natural Trejd © 2019. UKION SHOPS