Алое Вера

Алое Вера

190 MKD
без ДДВ: 190 MKD
Шифра на производ: 16
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

АЛОЕ ВЕРА

Сапун за регенерација на кожата

Алое вера, какао путер и етерично масло од сибирска ела се совршена комбинација за смирување и регенерација на кожата. 

Активни состојки: Алое Вера, какао путер, етерично масло од сибирска ела.

Без минерални масла, синтетички мириси и конзерванси.

Тежина: 130g

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

DD Natural Trejd © 2019. UKION SHOPS