Невен и Бадем

Невен и Бадем

190 MKD
без ДДВ: 190 MKD
Шифра на производ: 17
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Невен и Бадем

Сапун за чувствителна кожа.

Слободните масла на невен и бадем кои не се сапунификувани, односно хемиски третирани, туку тие како слободни се содржат во сапунот - тоа е тајната за мека кожа.

Активни состојки: масло од невен и бадем.

Без минерални масла, синтетички мириси и конзервански.

Тежина: 130g

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

DD Natural Trejd © 2019. UKION SHOPS